اسامی شعب کشیک شرکتهای بیمه را یکجا بخوانید

دفتر مرکزی: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر(بخارست)، خیابان هفدهم(شفق)، شماره ۵

تلفن: ۴۲۵۶۳۰۰۰

واحد کمک رسان: تهران، خیابان ظفر، روبروی بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)، شماره ۲۴۶

تلفن: ۱۹۰-۲۲۹۲۰۱۸۷

 

شعبه های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور در روزهای سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ، پنجشنبه ۲ فروردین و شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات بیمه ای اعم از صدور انواع بیمه نامه و پرداخت خسارت می باشند.

در ایام تعطیل نوروز شعبه های پونک، تهرانپارس، یادگار و ارمغان در استان تهران و شعبه های مشهد، اصفهان(مرکزی)، قزوین،گرگان، بندرعباس(رسالت،آزادی)، شیراز (فرهنگ)، کرج (گلشهر)، تبریز (بلوار آذربایجان)، یزد، ساری(جام جم)، رشت، اردبیل، نیشابور، بجنورد، بیرجند، اراک، شهرکرد، کاشان، اهواز، بوشهر، تنکابن، آمل، همدان، ارومیه(مرکزی)، کرمان، زنجان، سبزوار، سمنان، بابل، سنندج، چالوس، کرمانشاه، بندرانزلی، مهاباد، قم، مراغه، خوی، شاهرود، زاهدان، گنبد کاووس، آستارا، لاهیجان، میانه، میاندوآب، شهرضا، ایلام، یاسوج، بهشهر، دامغان، پارس آباد مغان، بروجرد ، مرند، تربت حیدریه، آبادان، خرم آباد، ساوه و دزفول انواع خدمات بیمه ای را به هموطنان عزیز ارائه می دهند.برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به نشانی و تلفن شعبه های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی این شرکت به نشانی  www.pasargadinsurance.ir مراجعه نمایید.

 

به‌گزارش روابط‌عمومی بیمه‌کوثر؛ کارکنان شرکت از ساعت ۹صبح لغایت ۱۳بعدازظهر در محل خدمت خود حضور فعال دارند.

تعداد کارشناسان خسارت و صدور شرکت بیمه‌کوثر متناسب با وسعت و میزان پذیرش گردشگر در هر استان تعیین شده است. هچنین نمایندگان فعال هر استان نیز در محل نمایندگی خود در این ایام پاسخگوی نیاز مراجعه‌کنندگان هستند.

 

اعلام ساعات کاری شعب بیمه دی در ایام تعطیلات نوروز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ ضمن تبریک سال نو، با توجه به تغییر ساعت کاری همکاران شعب به منظور ارائه خدمات به زیان دیدگان و بیمه گذاران محترم در ایام تعطیلات نوروز، شعب بیمه دی ۲۹ اسفند از ساعت ۹ تا ۱۲ در خدمت مردم خواهند بود.
همچنین روزهای دوم، چهارم، یازدهم و دوازدهم فروردین ماه ۹۷ همکاران شعب به صورت شیفت از ساعت ۹ تا ۱۲ برای خدمت رسانی در محل کار خود حضور دارند.

 

خدمات رسانی شعب بیمه “ما” در ایام نوروز

به گزارش روابط عمومی بیمه “ما”، بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، واحدهای ستادی و شعب این شرکت در روزهای اول تا سیزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۷ آماده ارائه خدمات بیمه ای به مشتریان خواهند بود.

بر اساس این گزارش، ستاد و شعب بیمه “ما” در سراسر کشور در روزهای اول تا ۱۳ فروردین ماه ۱۳۹۷ از ۸ صبح تا ۱۴ و روزهای پنجشنبه، ۲و ۹ فروردین ماه سال ۱۳۹۷، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ به ارائه خدمات خواهند پرداخت.

  به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بيمه رازي، شعب اين شركت جهت پاسخگویی به مراجعین محترم در ایام نوروز ۱۳۹۷ و به منظور تأمين رفاه حال مشتريان و با توجه به افزايش حجم مبادلات بانكي و بيمه‌اي، در روزهاي دوم لغایت چهارم فروردين ماه سال ۹۷ از ساعت ۸ صبح لغايت ۱۳ عصر و همچنین شعب و ستاد مرکزی شرکت نیز از روزهای پنجم لغایت نهم فروردین ماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ بعدازظهر آماده ارائه خدمات بيمه‌اي مطلوب به مشتريان و هموطنان عزيز خواهند بود.

 

شعب منتخب بیمه سرمد در ایام نوروز دایر هستند

شعب منتخب بیمه سرمد در ایام نوروز آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، به منظور رفاه حال مسافران محترم در روزهای ۹۶/۱۲/۲۹، ۹۷/۱/۱، ۹۷/۱/۱۲ و ۹۷/۱/۱۳، کارشناسان خسارت اتومبیل در شعب منتخب شرکت، آماده خدمات رسانی و پاسخگویی به امور بیمه ای بیمه گذاران محترم خواهند بود.

بر اساس این گزارش، ستاد مرکزی تهران و شعب غرب تهران، اصفهان، اراک، اهواز، بندرعباس، ساری، سمنان، شیراز، قم، کرج، کرمان، کرمانشاه، مشهد، همدان و یزد در تاریخ های مذکور از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ فعال خواهند بود.
کارشناسان ارزیابی خسارت اتومبیل این شرکت در این ایام و در ساعات فوق الذکر فعال بوده و آماده ارائه خدمات می باشند و بیمه گذاران و زیاندیدگان جهت دریافت خدمات می توانند با شماره تلفن ۸۴۳۳۵-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
همچنین بیمه گذاران محترم جهت هزینه های درمان خود در ایام فوق الذکر می توانند از طریق شماره دورنگار ۸۸۶۴۸۴۴۰ و یا شماره تلفن گویای ۸۸۶۴۸۴۲۱ داخلی ۱، نسبت به انجام امور بیمه ای خود اقدام نمایند.

شیفتهای نوروزی بیمه میهن

قابل توجه بیمه گزاران و مراجعین محترم شرکت بیمه میهن
جهت رفاه حال شما عزیزان شعب سراسر کشور شرکت بیمه میهن در ایام نوروز آماده ارائه خدمات به شما میباشد شایان ذکر است شعبه استان آذربایجان شرقی شهر تبریز و شعبه اردبیل از تاریخ پنجم فروردینماه نود و هفت ۵/۱/۹۷ آماده خدمت رسانی میباشند.
شرکت بیمه میهن سال خوشی را برای شما عزیزان ارزومند است.
«میهن بیمه من است»

 

 

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *