استخدام تهران: چگونه در تهران شغل مورد نظر را بیابیم | کاریاب

فرصت‌های شغلی و استخدام تهران را بشناسید

چه عواملی استخدام تهران را به اولویت اول افراد برای اشتغال تبدیل می‌کند؟ فرصت‌های شغلی در شهر تهران یکی از پارامترهای مهم در انتخاب آن به عنوان محل اقامت هستند. تهران با در اختیار داشتن عنوان پایتختی ایران پتانسیل مناسبی برای کاریابی را به خود اختصاص می‌دهد. شهری با وسعت جغرافیایی نه چندان بزرگ ولی مملو از جمعیت که اغلب افراد با آرزوی کاریابی و استخدام تهران در این شهر مستقر می‌شوند.

کسب فرصت شغلی دلخواه شما در شهر تهران با اشتیاق و انگیزه شما ارتباط مستقیم دارد. با انگیزه بودن هیچ هزینه‌ای ندارد ولی میتواند همه چیز را برای شما فراهم کند. در نتیجه اگر در مسیر خود با موانعی هم رو به رو شدید به یاد داشته باشید که یک امتحان سخت همیشه راهی برای کسب تجربه بیشتر و به بیان دیگر موهبتی در لباس مبدل است پس از آن استقبال کنید و توانمندی‌های خود را به چالش بکشید.

 

چند مورد از جدیدترین فرصت های شغلی و استخدام تهرن را در بخش زیر ملاحظه بفرمائید.

توجه : این بخش هر روز و طی چند نوبت ، بروزرسانی می گردد

استخدام گرافیست : شرکت بهکاوان نوآور آرنا در تهران | کاریاب

استخدام گرافیست : شرکت بهکاوان نوآور آرنا در تهران | کاریاب- آشنا به فضای طراحی در بستر انلاین و توانایی طراحی گیف و پوستر

استخدام مهندس مکانیک : شرکت آریاک در تهران | کاریاب

استخدام مهندس مکانیک : شرکت آریاک در تهران | کاریاب- مسلط به نرم افزار های (solidworks , catia , ansys , abaqus , Moldflow)

استخدام کارمند اداری : شرکت خدمات مسافرتی رما پرواز در تهران | کاریاب

استخدام کارمند اداری : شرکت خدمات مسافرتی رما پرواز در تهران | کاریاب – با حداقل یک سال سابقه کار و ظاهری آراسته

استخدام برنامه نویس : شرکت پندارآ در تهران | کاریاب

استخدام برنامه نویس : شرکت پندارآ در تهران | کاریاب – دارای روحیه‌ی کار تیمی، مسئولیت‌پذیری و انگیزه‌ برای پیشرفت شخصی

استخدام کارمند اداری : شرکت سرآمد در تهران | کاریاب

استخدام کارمند اداری : شرکت سرآمد در تهران | کاریاب – با دقت و قدرت یادگیری زیاد و دارای روابط عمومی بالا

استخدام کارشناس فروش : شرکت ناب آریسان در تهران | کاریاب

استخدام کارشناس فروش : شرکت ناب آریسان در تهران | کاریاب- آشنا به سیستم های تهویه مطبوع جهت شرکت بازرگانی معتبر

استخدام مسئول دفتر : گروه مهندسی آلفا در تهران | کاریاب

استخدام مسئول دفتر : گروه مهندسی آلفا در تهران | کاریاب -آشنا با امور بایگانی ، اتوماسیون اداری، دبیرخانه

استخدام حسابدار : شرکت اکسین شیمی آدان در تهران | کاریاب

استخدام حسابدار : حسابدار در شرکت اکسین شیمی آدان در تهران | کاریاب – با حداقل ۳ سال کار اجرایی در امور حسابداری

استخدام بازاریاب : شرکت نوآورسازان فراز پیشه در تهران | کاریاب

استخدام بازاریاب : شرکت نوآورسازان فراز پیشه در تهران | کاریاب – جهت نمایندگی انحصاری نردبان های Little Giant در ایران

استخدام کارشناس بازاریابی : شرکت آموت سپهر در تهران | کاریاب

استخدام کارشناس بازاریابی : شرکت آموت سپهر در تهران | کاریاب – دارای مدرک کارشناسی یا بالاتر در رشته های : مدیریت، مهندسی الکترونیک،

استخدام فروشنده : شرکت هوفنبرگ در تهران | کاریاب

استخدام فروشنده : فروشنده در شرکت هوفنبرگ در تهران | کاریاب – جهت کار در تهران (غرب و شرق ) و دیپلم به بالا

استخدام کارشناس فروش : شرکت تبلیغاتی ایده آرمانی در تهران | کاریاب

استخدام کارشناس فروش : کارشناس فروش در شرکت تبلیغاتی ایده آرمانی در تهران | کاریاب – پورسانت و حقوق ثابت، حرفه ای

استخدام حسابدار : خیریه خانه ای بی در تهران | کاریاب

استخدام حسابدار : استخدام حسابدار در خیریه خانه ای بی در تهران | کاریاب – آشنا به نرم افزارهای حسابداری جهت امور حسابداری

استخدام کارشناس فروش : شرکت خاور چای نوش در تهران | کاریاب

استخدام کارشناس فروش : شرکت خاور چای نوش در تهران | کاریاب -آشنایی به کار با نمایندگی ها و مسلط به فنون مذاکره

استخدام حسابدار : مجموعه تجاری ستاره فرهنگ در تهران | کاریاب

استخدام حسابدار : مجموعه تجاری ستاره فرهنگ در تهران | کاریاب-مسلط به نرم افزار هلو و سپیدز و مسلط به امور حسابداری رستورانی

استخدام تهران

در سال‌های اخیر فرصت‌های شغلی آنلاین گوناگونی با عناوین تولید محتوا برای سایت‌ها و مجله‌های خبری اینترنتی، بازاریابی آنلاین، برندسازی و برندینگ و همچنین آنلاین مارکتینگ فرصتی برای رشد و گسترش پیدا کرده‌اند. به خصوص با رونمایی از سایت‌های فری لنسینگ و آزادکاری شاید در ظاهر کمی از رابطه مستقیم و متقابل اشتغال با محل سکونت افراد کم شده باشد. اما اگر اهل جستجو در فضای مجازی باشید تنها با سر زدن به برخی از سایت‌های کاریابی متوجه می‌شوید که فراوانی فرصت‌های شغلی در تهران نسبت به استان‌های دیگر حتی در زمینه مشاغل نوظهور و آزادکاری هم بسیار پر رنگ و برجسته است.
در این بین کمبود فرصت‌های شغلی در استان‌های دیگر نیز زمینه ساز ایجاد شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ است که برخی از این پیشرفت‌ها در زمینه راه‌اندازی استارت‌آپ‌های کوچک بازاریابی و تولید محتوا برای سایت و شبکه‌های متعدد اجتماعی می‌باشد. از مزایای این فرصت شغلی میتوان به قابلیت دورکاری و یا کار در منزل برای کسب درآمد اشاره کرد. با این وجود سهم این قسم از دورکاری‌ها در تهران و دیگر استان‌های بزرگ نظیر اصفهان به شکل فرصت‌های شغلی کارمندی و اداری در دسترس هستند.

استخدام تهران

دلیل وجود تنوع و فراوانی شغلی در تهران ؟

شهرهای بزرگ مانند تهران به خاطر تجمع امکانات گوناگون تجاری و تفریحی اولین انتخاب برای تاسیس استارت‌آپ، شرکت‌ها و کمپانی‌های چند ملیتی و بین المللی هستند. در این بین شناخته شدن تهران به عنوان مرکزیت دولتی نیز مزید بر علت است در نتیجه کنار هم قرار گرفتن این ویژگی‌ها فرصت‌های شغلی تهران، تمامی افراد با سطح مهارت‌های تجربی، اجتماعی و تحصیلات مختلف را پوشش می‌دهند.

سایت کاریاب دات نت فرصت‌های شغلی و استخدامی متنوع تهران و شهرستان‌های دیگر را به سرعت در اختیارتان می‌گذارد. شما می‌توانید به دلخواه خود از روش‌های مطالعه آگهی‌های استخدامی از طریق ایمیل یا وب سایت استفاده کنید. همچنین از دیگر قابلیت‌های این سایت می‌توان به امکان ثبت رزومه کارجویان و جستجوی سریع رزومه‌ها و ارسال درخواست همکاری برای کارفرمایان اشاره کرد.

استخدام تهران

 

چگونه فرصت های شغلی تهران را به چنگ بیاوریم؟

امروز ۵ دقیقه برای خودتان وقت بگذارید، هدف شغلی دلخواه خود را به صورت واضح و با جزئیات مشخص کنید و برای دستیابی به موفقیت شغلی خود تلاش کنید. اگر شکست بخورید ممکن است ناامید شوید، اما اگر تلاش نکنید قطعاً شکست می‌خورید. به طور کلی بسترهای استخدام تهران را می‌توان به سه دسته تقسیم‌بندی کرد:

۱٫ فرصت‌های شغلی دولتی : اگر رویای دستیابی به مشاغل دولتی را در ذهن می‌پرورانید به یاد داشته باشید که در طی انتشار آگهی‌های استخدامی سالیانه دولتی، تعداد افرادی که برای استخدام تهران گزینش و انتخاب می‌شوند به نسبت سایر استان‌ها به نحو چشمگیری بیشتر است.

۲٫ فرصت‌های شغلی آزاد و خصوصی: با توجه به اینکه تهران دارای پتانسیل‌های کافی برای تولید بیشتر کالا، خدمات و جذب سرمایه است و همچنین نیاز روزافزون بازار، طیف وسیعی از مشاغل در این بخش وجود دارند. ضمن اینکه می‌توان فرصت‌های شغلی دورکاری (به صورت تمام وقت و یا پاره وقت) در تهران را در این زیر شاخه دسته‌بندی کرد زیرا اغلب این دورکاری‌ها به مصاحبه حضوری و در موارد نادری به مراجعه گهگاه و شرکت در جلسات تیمی نیازمند هستند.

۳٫ فرصت‌های شغلی کارآموزی: در اغلب کشورهای دنیا زمینه کسب مهارت و تجربه کار عملی، در قالب کارآموزی در شرکت‌های خصوصی یا دولتی برای دانشجویان فراهم می‌شود، اما اگر در دوران دانشجویی به صورت جدی به کسب مهارت‌های مرتبط با رشته تحصیلی و گذراندن دوره‌های کارآموزی توجه نکرده‌اید بیشتر فرصت‌های شغلی و استخدام تهران روی این زمینه تمرکز دارند. ضمن اینکه شرکت‌ها پس از فراگیری اصول کاری تمایل دارند از شما به عنوان کارمند تمام وقت و یا پاره وقت درخواست همکاری کنند.

 

استخدام تهران

اشتغال کاذب یک معضل یا فرصت !؟

وجود اشتغال پایدار و خودکفایی افراد یک جامعه مدیون عوامل مختلفی از جمله توانمند کردن افراد، ارتقای سرمایه‎‌های اجتماعی به صورت مشارکتی و تحلیل درست مسئولین امور در مورد نیازمندی‌های توسعه و رونق کسب و کار است. در کلان شهر تهران به دلیل اینکه تعادلی بین جمعیت و تعداد مشاغل و استخدام تهران وجود ندارد. در نتیجه تمرکزگرایی اشتغال، در کنار فرصت‌های شغلی رسمی و شناخته شده‌ (که در بخش قبل به آن‌ها پرداختیم) نوع جدیدی از فرصت‌های شغلی کاذب را پرورش داده است. مشاغلی مانند داد زن، تراکت پخش کن، دست فروش، نوبت گیر، جای پارک گیر تنها برخی از فرصت‌های شغلی این لیست طولانی هستند اما در این بین هر از گاهی واژه‌های غریبی چون ساقدوش اجاره‌ای، پلاک محو کن و.. تحت عنوان شغل به گوش می‌رسند که گویی زاییده عقاید و سبک جدیدی از زندگی در تهران هستند.

 

استخدام تهران

 

کلام آخر  ؛ 

فراوانی و یا کمبود فرصت‌های شغلی در هر استان رابطه مستقیم و متقابلی با معیارهای ایجاد فرصت شغلی پایدار، فاکتورهای اقلیم، موقعیت جغرافیایی و منابع هر استان دارد. اگر با انگیزه فراوانی فرصت‌های شغلی در تهران و رهایی از کمبود فرصت‌های شغلی در استان فعلی خود میخواهید در این کلان شهر مستقر و در استخدام تهران موفق شوید، باید شیوه زندگی خود را با ساعات کار زیاد و مواجه با مشکلات ازدحام، ترافیک، آلودگی هوا و.. تنظیم و بازنگری کنید.

به یاد داشته باشید تا شهامت رها کردن چشم انداز ساحل را به دست نیاورید هرگز نمی‌توانید از اقیانوس عبور کنید

 

نگارش به قلم: پریسا وارسته

 

لغو پاسخ

captcha


اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *