استخدام «خاص» یا لیست ۱۶۴۳ نفره

زمانی همگان متوجه شدند که مجید باقریان مدیرکل تحول اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد از استانداری رفت که او متن خداحافظی‌اش را در کانال تلگرامی‌ خود منتشر کرده بود.

شنیده‌های کبنانیوز می‌گوید که  رفتن «مجید باقریان» پشت پرده‌های هم دارد. گویا او قبل از ترک استانداری کهگیلویه و بویراحمد لیست ۱۶۴۳ نفری بکارگیری نیروهای فله‌ای و بی‌ضابطه در ادارات استان را به علی محمد احمدی تحویل داد و او آن لیست اکنون در کشوی میز استاندار بایگانی است.

گفته می‌شود بیش از ۴۰۰ نفر از آن استخدام‌های بدون ضابطه مربوط  به یکی از منصوبین استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد بود و بیان این حقایق از زبان باقریان موجب اختلافاتی بین او و استانداری گردید.

همچنین شنیده شده که «مجید باقریان» زیر بار یک استخدام غیرقانونی «خاص» در استانداری نرفت، تا اینکه منجر به تنش لفظی شد و در نهایت همه این مسائل باعث گردید که علی‌رغم پیشنهادهای مسوولیت در قسمت دیگری برای ادامه خدمت به دانشگاه یاسوج برگردد.

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد قبل از این در جمع خبرنگاران و بعضی از مدیران، رسانه‌ها را برای استخدام‌های بی‌ضابطه و قوم و خویش‌بازی در ادارات و دستگاه‌های دولتی مقصر دانست.

تلاش خبرنگاران کبنانیوز برای گفت‌وگو با «باقریان» مدیرکل سابق تحول اداری استانداری کهگیلویه و بویراحمد بی‌نتیجه ماند و او گفت: بعد از بهبودی کامل جعفر گوهرگانی معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد حتماً پیرامون خیلی از مسائل صحبت خواهم کرد

 

آگهی استخدام مشابه ای یافت نشد.

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *