استخدام شرکت پتروشیمی شازند سال ۹۶

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی

استخدام شرکت پتروشیمی شازند سال ۹۶

خبر ۲۱ فروردین ۹۶ – دریافت کارت آزمون استخدام شرکت پتروشیمی شازند

کاربران گرامی برای دریافت کارت آزمون استخدام شرکت پتروشیمی شازند روی لینک زیر کلیک نمایید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ فروردین ۹۶ – زمان و مکان مصاحبه مشاغل تخصصی (فاقد آزمون)

کاربران گرامی برای مشاهده زمان و مکان مصاحبه مشاغل تخصصی (فاقد آزمون) روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده زمان و مکان مصاحبه مشاغل تخصصی اینجا کلیک نمایید


 شرکت پتروشیمی شازند با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولیدات و کمک به اشتغال و خودکفایی کشور در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین متقاضیان واجد شرایط بومی استان مرکزی با اولویت شهرستان شازند در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و بالاتر به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمونهای روانشناختی، مصاحبه فنی و تخصصی و گذراندن معاینات پزشکی، از طریق انعقاد قرارداد و به صورت مدت معین (تأمین اجتماعی) تامین نماید.

* جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی

** قرارداد کار پذیرفته شدگان در مقاطع تحصیلی دیپلم ، کاردانی و مشاغل تخصصی پس از موفقیت در آزمون و مصاحبه فنی و … با شرکت تأمین نیروی طرف قرارداد شرکت پتروشیمی شازند منعقد خواهد شد.
*** جذب در مقطع تحصیلی دیپلم مشروط به کسب حداقل نمره آزمون کتبی ۷۵ می باشد.
**** تعدادی از پذیرفته شدگان در مقطع دیپلم براساس تشخیص شرکت و توافق طرفین در مشاغل کارگری به کار گرفته خواهند شد.
***** جذب مشاغل تخصصی از شهرستان شازند می باشد ولی در شرایط برابر اولویت با افراد ساکن روستای کزاز و روستاهای هم جوار شرکت پتروشیمی شازند خواهد بود.

۱.    شرایط عمومی و اختصاصی :
۱-۱ تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲-۱ تدین به یکی از ادیان رسمی کشور و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۳-۱ دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی.
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم، در صورت موفقیت در مراحل مربوطه پس از تائید پزشک معتمد شرکت بلامانع خواهد بود.
۴-۱ دارا بودن حداکثر ۲۶ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کاردانی و ۲۴ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و ۳۲ سال تمام برای دارندگان مشاغل تخصصی تا تاریخ ثبت نام آزمون کتبی.
تبصره : به فرزندان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یک سال به حداکثر سن اضافه خواهد شد. (درصورت دارا بودن هر دو شرایط فقط یک سال اضافه خواهد شد)
۵-۱ حداقل معدل کل مورد قبول برای مقاطع تحصیلی مطابق با جدول آگهی می باشد.
تبصره۱: حداقل معدل مدارک تحصیلی برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و فرزندان کارکنان شرکت یک نمره تقلیل می یابد. (درصورت دارا بودن هر دو شرایط فقط یک نمره تقلیل در نظر گرفته خواهد شد)
تبصره ۲: فارغ التحصیلان دانشگاهای تهران / صنعتی امیر کبیر / شریف/ شیراز/ اصفهان/ علم و صنعت/ خواجه نصیرالدین طوسی / علامه طباطبایی و فردوسی مشهد با یک نمره کمتر از حد نصاب اعلام شده مجاز به ثبت نام می باشند.
تبصره ۳: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ثبت نام آزمون کتبی باشد.
۶-۱ هیچ یک از شرکت کنندگان حق شرکت در آزمون در مقطعی پایین تر از آخرین مدرک تحصیلی خود را نداشته و در صورت اثبات موضوع در هر مرحله از آزمون و یا حین کار از ادامه همکاری با آنان جلوگیری به عمل آمده و از افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. (به استثنای کارشناسی ارشد که می توانند در مقطع کارشناسی مرتبط شرکت نمایند)
۷-۱ تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله طبق تائید پزشک معتمد شرکت خواهد بود.
تبصره : برای مشاغلی که نیاز به توان جسمی خاص دارند به تناسب تست ورزشی پیش بینی گردیده است .
۸-۱ عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .
۹-۱ عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد).
تبصره: مدارک تحصیلی اعلام شده در آگهی مورد نیاز شرکت بوده و چنانچه افراد پذیرفته شده در حین خدمت موفق به اخذ مدرک تحصیلی بالاتر گردد، شرکت هیچ گونه تعهدی در رابطه با تعدیل مدرک مأخوذه و یا ارتقاء در سمت جدید نخواهد داشت.
۱۰-۱ عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتها، موسسات دولتی و غیردولتی.
۱۱-۱ متقاضیان مشاغل تخصصی می بایست بومی شهرستان شازند و مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس بومی استان مرکزی (با اولویت شهرستان شازند) باشند. (داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که متولد، محل صدور شناسنامه، دارای کد ملی از استان مرکزی بوده و یا دیپلم خود را از یکی از شهرهای استان مرکزی دریافت کرده باشد)
تبصره۱- متقاضیان بومی شهرستان شازند (شازند و شهرهای تابعه) و ساکنین روستای کزاز از امتیاز بومی بودن برخوردار هستند.
تبصره۲- فرزندان کارکنان شاغل (حداقل با ۵ سال سابقه کار) و بازنشسته شرکت پتروشیمی شازند (رسمی، قرارداد مدت معین، تامین نیرو) بومی شهرستان شازند محسوب می شوند.
تبصره ۳- متقاضیانی که به مدت هفت سال در شهر مهاجران سکونت داشته اند، با تایید کمیته تشخیص (متشکل از مسوولین محلی) و احراز سکونت، بومی شهرستان شازند محسوب می گردند.
تبصره ۴- با توجه به اولویت شهرستان شازند پذیرش دیپلم ها پس از آزمون و استخراج نتایج از بالاترین نمره آزمون کتبی از نمره ۷۵ تا ۱۰۰ صرفاً از شهرستان شازند، در صورت نرسیدن تعداد به حد نصاب از سایر شرکت کنندگان بومی استان مرکزی جهت مصاحبه فنی و تخصصی دعوت بعمل خواهد آمد.
۱۲-۱ افرادی که سابقه کار با پیمانکاران داخلی شرکت را دارند، در صورت پرداخت حق بیمه (با تشخیص کمیسیون بررسی سوابق)، به میزان نصف سابقه کار داخل شرکت و حداکثر ۵ سال به سقف سنی آنان اضافه خواهد شد مشروط بر آنکه حداکثر سن در تمامی مقاطع تحصیلی بیشتر از ۳۰ و جهت مشاغل تخصصی بیشتر از ۳۵ نشود.
۱۳-۱ برای مشاغل تخصصی و ویژه (ردیف ۱۲ جدول مشاغل مورد نیاز) داشتن گواهینامه رسمی و حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط الزامی می باشد. لازم به توضیح است که متقاضیان فقط برای مصاحبه فنی/تخصصی و عملی دعوت خواهند شد و نیاز به شرکت در آزمون علمی نخواهند داشت.
تبصره ۱- جهت تخصص ماشینری به ازای هر سال سابقه کار مرتبط شش ماه (تا سقف ۳ سال) به حداکثر سن در چارچوب فوق اضافه خواهد شد.
۱۴-۱ جهت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران(۱۲ امتیاز)، متقاضیان بومی شهرستان شازند(۱۲ امتیاز)، ساکنان روستای کزاز(۲۰ امتیاز)، فرزندان کارکنان(۵ امتیاز)، نفرات رتبه اول دانشگاههای دولتی و دارندگان مقام های قهرمانی ورزشی کشوری و بین المللی (۵ امتیاز) منظور شده است که در آزمون علمی تاثیر داشته و مستندات مربوطه از متقاضیان اخذ خواهد شد.
تبصره ۱- در صورت دارا بودن بیشتر از یک مورد از امتیازات ویژه سقف امتیاز ۲۰ می باشد.
۲.     مراحل ثبت نام :
۱-۲ مراجعه به وب سایت شرکت پتروشیمی شازند به نشانی: www.arpc.ir
۲-۲ تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
۳-۲ ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
۳.    پرداخت وجه ثبت نام:
داوطلبان در صورت دارا بودن شریط لازم می توانند از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۲۱/۱۲/۱۳۹۵ مورخ لغایت ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۰۵/۰۱/۱۳۹۶ جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی شرکت پتروشیمی شازند مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز آنلاین مبلغ سیصد و پنجاه هزار (۳۵۰،۰۰۰) ریال به عنوان هزینه ثبت نام نسبت به اخذ کد رهگیری خود اقدام نمایند.
* زمان دریافت اینترنتی کارت از وب سایت مذکور از ساعت ۹ صبح لغایت ۲۴ روز یک شنبه مورخ ۲۰/۰۱/۹۶ می باشد.
* زمان و محل برگزاری آزمون در زمان دریافت کارت و از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد. (لازم به ذکر است که امکان ثبت نام بعد از تاریخ اعلام شده مقدور نخواهد بود.)
نکات مهم :
۱- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در وب سایت مراجعه و مندرجات آنرا دقیقاً مطالعه نمایید.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.    .
۳- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۴- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.
۵-  داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.
۶-  زمان و محل برگزاری آزمون درزمان توزیع کارت و همچنین از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد.
۷- مواد آزمون در هنگام ثبت نام در سایت موجود می باشد.
تذکرات مهم :
۱-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مذکور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
۲- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس از مهلت مقرر (۰۵/۰۱/۱۳۹۶) اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس دو برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت مصاحبه های فنی و تخصصی و روانشناختی اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول شدگان نهائی انتخاب شوند.
۴- هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. (هزینه ثبت نام به حساب دانشگاه صنعتی امیرکبیر واریز خواهد شد)
۵- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت شرکت به نشانی www.arpc.ir می باشد.
۶- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی
( مشتمل بر آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی وتخصصی، گزینش و معاینات پزشکی) صورت پذیرد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۷-در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تلفن ۳۲۶۳۳۰۵۷-۰۸۶ تماس حاصل فرمایید.
۸- جذب نیرو صرفاً جهت به کارگیری در واحدهای عملیاتی مورد نیاز شرکت و در محل مجتمع واقع در شهرستان شازند
می باشد.
۹- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری خدمت به پتروشیمی شازند به میزان ۱۰ سال در همان مقطع پذیرفته شده اخذ خواهد شد و در پایان هر قرارداد تسویه حساب و در صورت رضایت کارفرما مجدداً قرارداد جدید منعقد می شود.


استخدام شرکت پتروشیمی شازند سال ۹۵

شرکت پتروشیمی شازند با استعانت از خداوند متعال و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولیدات و کمک به خودکفایی ایران اسلامی در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین متقاضیان واجد شرایط بومی استان مرکزی در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و بالاتر به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمونهای روانشناختی، مصاحبه فنی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی ، از طریق انعقاد قرارداد قانون کار مدت موقت (تأمین اجتماعی) تامین می نماید.
* جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی

** قرارداد کار پذیرفته شدگان در مقاطع تحصیلی دیپلم و کاردانی پس از موفقیت در آزمون و مصاحبه فنی و … با شرکت تأمین نیروی طرف قرارداد شرکت پتروشیمی شازند منعقد خواهد شد.
*** رانندگان مندرج در ردیف ۱۱ از روستای کزاز (در صورت واجد شرایط بودن در مصاحبه فنی، تخصصی و عملی) پذیرفته خواهند شد. (در صورت عدم حد نصاب پذیرفته شدگان، از شهرستان شازند پذیرش خواهند شد.)
ضمناّ ۱۰% از سهمیه جذب نیروهای مقطع تحصیلی دیپلم از روستای کزاز (در صورت کسب موفقیت در آزمون کتبی) پذیرفته خواهند شد.

شرایط عمومی و اختصاصی
۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور و التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی.
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم، در صورت موفقیت در مراحل مربوطه پس از تائید پزشک معتمد شرکت بلامانع خواهد بود.
۴- دارا بودن حداکثر ۳۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و ۲۸سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و ۲۶سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و ۳۲ سال تمام برای دارندگان مشاغل تخصصی تا تاریخ ثبت نام آزمون کتبی.
تبصره : مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود .
۵- حداقل معدل کل مورد قبول برای مقاطع تحصیلی مطابق با جدول آگهی می باشد.
تبصره۱: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ثبت نام آزمون کتبی باشد.
تبصره ۲: فارغ التحصیلان دانشگاهای تهران / شریف/ شیراز/ اصفهان/ علم و صنعت/ خواجه نصیرالدین طوسی / علامه طباطبایی و فردوسی مشهد با یک نمره کمتر از حد نصاب اعلام شده مجاز به ثبت نام می باشند.
۶- هیچ یک از شرکت کنندگان حق شرکت در آزمون در مقطعی پایین تر از آخرین مدرک تحصیلی خود را نداشته و در صورت اثبات موضوع در هر مرحله از آزمون و یا حین کار از ادامه همکاری با آنان جلوگیری به عمل آمده و از افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. (به استثنای کارشناسی ارشد که می توانند در مقطع کارشناسی مرتبط شرکت نمایند)
۷- تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله طبق تائید پزشک معتمد شرکت خواهد بود.
تبصره : برای مشاغلی که نیاز به توان جسمی خاص دارند تست ورزش پیش بینی گردیده است .
۸- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .
۹- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد).
۱۰- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتها، موسسات دولتی و غیردولتی.
۱۱- متقاضیان در تمامی مقاطع تحصیلی می بایست بومی استان مرکزی باشند. (داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که متولد، محل صدور شناسنامه، دارای کد ملی از استان مرکزی بوده و یا دیپلم خود را از یکی از شهرهای استان مرکزی دریافت کرده باشد)
تبصره۱- متقاضیان در مقطع تحصیلی دیپلم می بایست بومی شهرستان شازند (شازند و شهرهای تابعه) و در سایر مقاطع بومی استان مرکزی باشند.
تبصره۲- فرزندان کارکنان شاغل (حداقل با ۵ سال سابقه کار) و بازنشسته شرکت پتروشیمی شازند (رسمی، قرارداد مدت معین، تامین نیرو) بومی شهرستان شازند لحاظ می شوند.
تبصره ۳- متقاضیانی که به مدت هفت سال در شهر مهاجران سکونت داشته اند با تایید کمیته تشخیص (متشکل از مسوولین محلی) و احراز سکونت، بومی شازند محسوب می گردند.
۱۲- افرادی که سابقه کار با پیمانکاران داخلی شرکت را دارند، در صورت پرداخت حق بیمه (با تشخیص کمیسیون بررسی سوابق)، به میزان نصف سابقه کار داخل شرکت و حداکثر ۳ سال به سقف سنی آنان اضافه خواهد شد.
۱۳- ردیف ۱۱ برای مشاغل تخصصی و ویژه، داشتن گواهینامه رسمی و ۳ سال سابقه کار مرتبط الزامی می باشد. لازم به توضیح است که متقاضیان فقط برای مصاحبه فنی/تخصصی و عملی دعوت خواهند شد و نیاز به شرکت در آزمون علمی نخواهند داشت.
تبصره – جهت تخصص های ماشینری و نیوماتیک به ازای هر سال سابقه کار مرتبط شش ماه (تا سقف ۴ سال) به حداکثر سن اضافه خواهد شد.
۳- مراحل ثبت نام
۱-مراجعه به وب سایت شرکت پتروشیمی شازند به نشانی: www.arpc.ir
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
۳-ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
۴-پرداخت وجه ثبت نام
داوطلبان در صورت دارا بودن شریط لازم می توانند از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ لغایت ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی شرکت پتروشیمی شازند مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز آنلاین مبلغ سیصد و پنجاه هزار (۳۵۰،۰۰۰) ریال به عنوان هزینه ثبت نام نسبت به اخذ کد رهگیری خود اقدام نمایند.
* زمان دریافت اینترنتی کارت از وب سایت مذکور از ساعت ۹ صبح لغایت ۲۴ روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ می باشد.
* زمان و محل برگزاری آزمون در زمان دریافت کارت و از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد. (لازم به ذکر است که امکان ثبت نام بعد از تاریخ اعلام شده مقدور نخواهد بود.)
نکات مهم
۱- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در وب سایت مراجعه و مندرجات آنرا دقیقاً مطالعه نمایید.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد. .
۳- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۴- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.
۵- داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.
۶- زمان و محل برگزاری آزمون درزمان توزیع کارت و همچنین از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد.

تذکرات مهم
۱-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مذکور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
۲- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس از مهلت مقرر (۱۳۹۵/۰۴/۲۲) اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس سه برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت مصاحبه های فنی و تخصصی و روانشناختی اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول شدگان نهائی انتخاب شوند.
۴- هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۵- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت شرکت به نشانی www.arpc.ir می باشد.
۶- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی
( مشتمل بر آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی وتخصصی، گزینش و معاینات پزشکی ) صورت پذیرد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۷-در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تلفن ۳۲۶۳۳۰۵۷-۰۸۶ تماس حاصل فرمایید.
۸- جذب نیرو صرفاً جهت به کارگیری در واحدهای مورد نیاز شرکت در محل مجتمع واقع در شهرستان شازند
می باشد.
۹- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری خدمت به پتروشیمی شازند به میزان ۱۰ سال در همان مقطع پذیرفته شده اخذ خواهد شد.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۸ اسفند ۹۴ : دریافت کارت آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما عزیزان به اطلاع میرسانیم ، امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند فعال شد.

جهت دریافت کارت آزمون استخدامی پتروشیمی شازند اینجا کلیک کنید


شرکت پتروشیمی شازند (اراک) با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولیدات پتروشیمی و کمک به خودکفایی ایران اسلامی در نظر دارد بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین متقاضیان واجد شرایط بومی استان مرکزی در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و بالاتر به شرح ذیل نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، آزمونهای روانشناختی، مصاحبه فنی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی ، با انعقاد قرارداد قانون کار مدت موقت (تأمین اجتماعی) دعوت به همکاری می نماید.

* جدول نیازمندیهای نیروی انسانی در مقاطع مختلف تحصیلی

جدول نیازمندی نیروی انسانی ممتازین در رشته های مختلف:

شرایط ممتازی (نخبه)

۱- عضو بنیاد ملی نخبگان باشند.
۲- برگزیدگان المپیادهای دانشجویی (رتبه اول تا سوم تمام رشته ها)
۳- دانش آموختگان برتر و نمونه کشوری (با معرفی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)
• ملاک شناسایی افراد مذکور به عنوان ممتاز، ارائه معرفی نامه یا مدارک معتبر از مراجع ذی صلاح می باشد.
• متقاضیان ممتاز پس از ثبت نام در سایت، در آزمون علمی شرکت نمی نمایند و برای مصاحبه فنی و تخصصی دعوت می گردند.

** قرارداد کار پذیرفته شدگان در مقاطع تحصیلی دیپلم و کاردانی پس از موفقیت در آزمون و مصاحبه فنی و … با شرکت تأمین نیروی طرف قرارداد شرکت پتروشیمی شازند منعقد خواهد شد.

۲- شرایط عمومی و اختصاصی

۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲- متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی.
تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
تبصره ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دائم، در صورت موفقیت در مراحل مربوطه پس از تائید پزشک معتمد شرکت بلامانع خواهد بود.
۴- دارا بودن حداکثر ۳۲ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا، ۳۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و ۲۸سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و ۲۶سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و ۳۰ سال تمام برای دارندگان مشاغل تخصصی تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی.
تبصره : مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن داوطلبان افزوده می شود .
۵- حداقل معدل کل مورد قبول برای مقاطع تحصیلی مطابق با جدول آگهی می باشد.
تبصره۱: تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ آزمون کتبی باشد.
تبصره ۲: برای دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه تهران / شریف/ شیراز/ اصفهان/ علم و صنعت/ خواجه نصیرالدین طوسی / علامه طباطبایی و فردوسی مشهد یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل مورد قبول منظور خواهد شد.
۶- هیچ یک از شرکت کنندگان حق شرکت در آزمون در مقطعی پایین تر از آخرین مدرک تحصیلی خود را نداشته و در صورت احراز موضوع در هر مرحله از آزمون و یا حین کار از ادامه همکاری با آنان جلوگیری به عمل آمده و از افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. (به استثنای کارشناسی ارشد که می توانند در مقطع کارشناسی مرتبط شرکت نمایند)
۷- تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله طبق تائید پزشک معتمد شرکت خواهد بود.
تبصره : برای مشاغلی که نیاز به توان جسمی خاص دارند تست ورزش پیش بینی گردیده است .
۸- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .
۹- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی (موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد).
۱۰- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتها، موسسات دولتی و غیردولتی.
۱۱- متقاضیان در تمامی مقاطع تحصیلی می بایست بومی استان مرکزی باشند. (داوطلب بومی به فردی اطلاق می شود که متولد، محل صدور شناسنامه، دارای کد ملی از استان مرکزی بوده و یا دیپلم خود را از یکی از شهرهای استان مرکزی دریافت کرده باشد)
تبصره۱- متقاضیان در مقطع تحصیلی دیپلم می بایست بومی شهرستان شازند (شازند و شهرهای تابعه) و در سایر مقاطع بومی استان مرکزی باشند.
تبصره۲- فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته شرکت پتروشیمی شازند بومی شهرستان شازند لحاظ می شوند.
۱۲- افرادی که سابقه کار با پیمانکاران داخلی شرکت را دارند، در صورت پرداخت حق بیمه (با تشخیص کمیسیون بررسی سوابق)، به میزان نصف سابقه کار داخل شرکت و حداکثر ۳ سال به سقف سنی آنان اضافه خواهد شد.
۱۳- آیتم ردیف ۷ (مشاغل تخصصی و ویژه) جهت رانندگی با وسایل نقلیه سنگین ، راننده لیفتراک ، تراشکار ، جوشکاری و … می باشد که داشتن گواهی نامه رسمی و یا برای مشاغل راننده مدارک مرتبط پایه یکم رانندگی و ۳ سال سابقه کار مرتبط الزامی می باشد. لازم به توضیح است که نامبردگان فقط برای مصاحبه فنی / تخصصی و عملی دعوت خواهند شد و نیازی به شرکت در آزمون علمی نخواهند داشت.

۳- مراحل ثبت نام

۱-مراجعه به وب سایت شرکت پتروشیمی شازند به نشانی: www.arpc.ir
۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
۳-ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایند.

۴-پرداخت وجه ثبت نام

داوطلبان در صورت دارا بودن شریط لازم می توانند از ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ لغایت ساعت ۲۴ روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۳ جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی شرکت پتروشیمی شازند مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز آنلاین مبلغ سیصد و پنجاه هزار (۳۵۰،۰۰۰) ریال به عنوان هزینه ثبت نام نسبت به اخذ کد رهگیری خود اقدام نمایند.
* زمان دریافت اینترنتی کارت از وب سایت مذکور از ساعت ۹ صبح لغایت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ می باشد.
* زمان و محل برگزاری آزمون در زمان دریافت کارت و از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد. (لازم به ذکر است که امکان ثبت نام بعد از تاریخ اعلام شده مقدور نخواهد بود.)

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند واقع در استان مرکزی

نکات مهم

۱- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در وب سایت مراجعه و مندرجات آنرا دقیقاً مطالعه نمایید.
۲- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد. .
۳- متقاضیان می بایست عکس ۴*۳ پرسنلی خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.
۴- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد. بدیهی است چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی شرکت وجود داشته باشد از ادامه مراحل جذب متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
۵- همراه داشتن کارت ورود به جلسه و شناسنامه یا کارت ملی در روز برگزاری آزمون ضروری خواهد بود.
۶- داوطلبان می بایست پس از اخذ کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت، نسبت به کنترل مشخصات فردی خود، مدرک تحصیلی، معدل، شماره داوطلبی، شماره صندلی و محل برگزاری آزمون اقدام نمایند.
۷- زمان و محل برگزاری آزمون درزمان توزیع کارت و همچنین از طریق سامانه فوق الذکر اعلام می گردد.

تذکرات مهم

۱-ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مذکور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
۲- به تقاضای ثبت نام اینترنتی متقاضیانی که پس از مهلت مقرر (۱۳۹۴/۱۲/۱۳) اقدام نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۳- پس از برگزاری آزمون کتبی، براساس سه برابر ظرفیت مورد نیاز شرکت نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت مصاحبه های فنی و تخصصی و روانشناختی اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل، قبول شدگان نهائی انتخاب شوند.
۴- هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
۵- موکداً اعلام می گردد ثبت نام در آزمون صرفاً اینترنتی و براساس آگهی مندرج در سایت شرکت به نشانی www.arpc.ir می باشد.
۶- لازم به توضیح است که جذب نیروی انسانی در شرکت بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی مراحل استخدامی
( مشتمل بر آزمون کتبی، آزمون های روانشناختی، مصاحبه عمومی وتخصصی، گزینش و معاینات پزشکی ) تعیین گردیده و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق موفقیت لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.
۷-در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره تلفن ۳۲۶۳۳۰۵۷-۰۸۶ تماس حاصل فرمایید.
۸- جذب نیرو صرفاً جهت به کارگیری در واحدهای مورد نیاز شرکت در محل مجتمع واقع در شهرستان شازند
می باشد.
۹- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری خدمت به پتروشیمی شازند به میزان ۱۰ سال اخذ خواهد شد.

برای ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا را کلیک کنید

برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید


در صورت وجود مغایرت در اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون، از طریق قراردادن پیام در بخش ارتباط با ما، موضوع را پیگیری نمایید.

برای چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اینجا را کلیک کنید


استخدام شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند سال ۹۴

شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق ضوابط استخدام نیروی انسانی در صنعت نفت و از محل تایید مجوز شماره ۱۶۸۹۲۱ مورخ ۱۳۹۴/۷/۱۹ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، تعداد ۲۰۰ نفر از داوطلبان بومی استان مرکزی واجد شرایط و علاقمند به خدمت در مقاطع، رشته‌ وگرایش‌های تحصیلی ذکر شده در جدول ذیل (جدول شماره ۱) را از طریق برگزاری آزمون علمی (کتبی)، مصاحبه فنی/تخصصی و روانشناختی، انجام مراحل گزینش و طب صنعتی، برای خدمت در شهرستان شازند استان مرکزی به صورت پیمانی استخدام می‌‌نماید. داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات و شرایط استخدام و همچنین ثبت‌ نام در آزمون استخدامی از تاریخ ۹۴/۱۱/۱۲ لغایت ۹۴/۱۱/۲۲ به سایتwww.ikorc.ir مراجعه نمایند.

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند واقع در استان مرکزی

«جدول شماره۱: مقاطع و رشته‌های تحصیلی مورد نیاز »

الف) شرایط داوطلبان استخدام
۱- شرایط عمومی:
۱-۱ تابعیت کشورجمهوری اسلامی ایران.
۲-۱ ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۳-۱عدم سوءپیشینه کیفری.
۴-۱ عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان.
۴-۱ داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی و روانی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت.
۵-۱دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان).
۶-۱ عدم تعهد واشتغال به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی درسازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آنها و همچنین
عدم استخدام پیمانی/ رسمی در شرکتهای تابعه صنعت نفت.
۷-۱ دارا بودن یکی از شرایط اجزاء( ۳) یا( ۴ )ذیل بند (د).

۲- شرایط سنی
حداکثر سن برای فارغ‌ التحصیلان مقطع کاردانی ۲۶سال و کارشناسی ۳۰ سال می‌باشد.
تبصره ۱-۲:مدت زمان انجام خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلبانی که خدمت نظام وظیفه خود را انجام داده باشند افزوده می‌شود.
تبصره ۲-۲: مدت سابقه کار داوطلبانی که تجربه کاری در واحدهای تابعه صنعت نفت داشته باشند و یا به صورت قرارداد تمام وقت بر اساس ضوابط‌ مصوب در واحدهای تابعه صنعت نفت شاغل ( طبق تعریف مندرج در جزء ۳ ذیل بند د) باشند، در صورت پرداخت حق بیمه در مدت سابقه کار به حداکثر سن اضافه می‌شود. همچنین مدت سابقه کار خارج از صنعت نفت افرادی که تجربه کاری مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز دارند در صورت ارائه مدرک لازم و گواهی پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور، تا پنج سال به حداکثر سن اضافه می‌گردد که این دسته از افراد درصورت راهیابی به مرحله مصاحبه فنی/ تخصصی می‌بایست نسبت به ارائه اصل گواهی سابقه کار به همراه گواهی پرداخت حق بیمه اقدام نمایند.
تبصره ۳-۲: شرط حداکثر سن برای داوطلبان بومی حداکثر تا۳ سال قابل افزایش می‌باشد.
تبصره ۴-۲ :ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت وظیفه عمومی و محاسبه سن داوطلبان، روز برگزاری آزمون می‌باشد.
تذکرمهم:در هرحال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان استخدام با مراعات کلیه تبصره‌های فوق نباید برای مقطع کاردانی از ۳۲ سال ومقطع کارشناسی از ۳۵ سال بیشتر باشد.

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند واقع در استان مرکزی

۳- شرط معدل
حداقل معدل کل فارغ‌التحصیلی داوطلبان استخدام در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ۱۳می‌باشد.
تبصره ۱-۳: برای داوطلبانی که تجربه کاری در واحدهای تابعه صنعت نفت را داشته باشند و یا به صورت قراردادی تمام وقت براساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، به ازاء هر سال سابقه خدمت در صنعت نفت دو دهم (۰.۲) نمره و حداکثر یک نمره در شرایط معدل تقلیل داده می‌شود.
تبصره ۲-۳: در مورد داوطلبان بومی (طبق تعریف مندرج در جزء ۳ ذیل بند د) برای مقطع کاردانی یک نمره و مقطع کارشناسی نیم نمره در شرایط معدل فوق قابل تقلیل است.
تبصره۳-۳: داوطلبان بومی واجد شرایط تبصره‌‌های (۱-۳) و (۲-۳)فقط از مزایای یکی ازتبصره‌های مذکور (هر کدام به نفع داوطلب باشد) بهره‌مند خواهند شد.
تبصره ۴-۳:دانش آموختگان رشته‌های فنی مقاطع تحصیلی کارشناسی دانشگاه‌های «تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیر کبیر،
صنعتی اصفهان،صنعت نفت،تربیت مدرس،شیراز،علم و صنعت ایران،خواجه نصیر الدین طوسی و فردوسی مشهد» با تقلیل یک نمره در شرط معدل می‌توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند.
تذکر مهم: در هر حال، حداقل معدل با مراعات تبصره‌های فوق،نبایستی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی از ۱۲ کمتر باشد.

۴- شرایط اختصاصی
حسب ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران پنج درصد( ۵% )سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت اختصاص دارد.
تبصره ۱- ثبت نام و شرکت در آزمون جهت رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت الزامی بوده، لیکن از شرط سن و معدل معاف می باشند.
تبصره ۲ – رعایت شرط سنی ، معدل، جنسیت، مقطع و مدرک تحصیلی و همچنین رعایت سایر شرایط مندرج در آگهی برای همسران و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه جهت ثبت نام شرکت در آزمون الزامی می باشد.
تبصره ۳ – بکارگیری نیروهای مشمول تبصره های (۱ و ۲ ) فوق مشروط به ثبت نام و شرکت در آزمون، حسب بالاترین نمرات فضلی بین ایثارگران مشمول و به میزان سهمیه تخصیصی بر اساس اولویت امتیاز مکتسبه، ‌موفقیت در مصاحبه ، طب صنعتی و احراز شرایط عمومی گزینش امکانپذیر خواهد بود.
تبصره ۴- معافیت های مندرج در تبصره (۱) این بند صرفاً به میزان پنج درصد (۵%) سهمیه موصوف بوده و پس از تعیین تکلیف سهمیه مذکور،سایر داوطلبان متقاضی استفاده از محل سهمیه یاد شده به عنوان متقاضی عادی تلقی و درخصوص آنان رعایت شرط جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و معدل الزامی خواهد بود.
تبصره ۵ – سهمیه استخدامی بیست و پنج درصد( ۲۵% ) ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت موضوع ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی می شوند.
تبصره ۶ – به استناد تبصره (۲) قانون اصلاح بند “و” ماده( ۴۴ ) قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه بعدی آن،‌ در‌صورت معرفی خواهران و برادران شهدا از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب سهمیه استخدامی بیست و پنج درصد (۲۵%) علاوه بر الزام به شرکت در آزمون، کلیه مقررات مندرج در آگهی اعم از سن، معدل، جنسیت، مدرک تحصیلی و … برای آنان لازم الرعایه می باشد.
تبصره ۷- آن دسته از فرزندان شاهد، جانبازان/ آزادگان از کارافتاده کلی (مشمولین واجد شرایط حالت اشتغال) و فرزندان جانبازان / آزادگان از کارافتاده کلی که علاوه بر سهمیه استخدامی ایثارگران بیست و پنج درصد (۲۵% ) با کسب حد نصاب قبولی امتیازات لازم در آزمون های استخدامی پذیرفته شوند، می توانند همانند سایر فرزندان شاهد، جانبازان و آزادگان از شرط معافیت حداقل معدل و حداکثر سن بهره مند گردند. بنابر این ثبت نام آنان بدون رعایت شرط حداقل معدل و حداکثر سن مجاز می باشد.

۵- شرایط مدرک تحصیلی
مدارک دانشگاهی افرادی برای شرکت در آزمون استخدامی قابل قبول است که از طریق آزمون‌های سراسری دانشگاه‌های دولتی یا
آزاد‌ اسلامی، موفق به اخذ مدرک شده‌اند و یا از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری/وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی/ سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی‌ باشد.
تذکر ۱: مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم،‌تحقیقات و فناوری
رسیده باشد.
تذکر ۲:داوطلبان استخدام بایستی با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده و مطابق با آگهی استخدامی، درآزمون کتبی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از روز برگزاری آزمون بوده،ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.

۶- جذب و بکارگیری دانش آموختگان ممتاز و استعداد برتر دانشگاه‌ها:
دانش آموختگان با مدرک تحصیلی کارشناسی واجد شرایط یکی از ویژگی‌های نخبگی یا استعداد برتر که از طریق بنیاد ملی نخبگان تایید و معرفی شوند، درصورت شرکت و پذیرش در آزمون استخدامی و طی موفقیت آمیز تشریفات استخدام از امتیازات ویژه منظور شده بهره‌مند می‌گردند.(متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت بنیاد ملی نخبگان www.bmn.irمراجعه نمایند.)

۷-تعدیل مدرک تحصیلی کارمندان شاغل درصنعت نفت
تذکر۱: کلیه کارمندان شاغل پیمانی و رسمی صنعت نفت که به منظور تعدیل مدرک تحصیلی متقاضی شرکت در آزمون می‌باشند در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی در یکی از مقاطع ورشته‌های تحصیلی مورد نیاز مندرج در جدول شماره ۱می‌توانند ازطریق پایگاه اینترنتی ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از کسب حد نصاب لازم، فرایند تعدیل مدرک تابع سایر ضوابط موضوعه خواهد بود.
تذکر ۲: این کارمندان از احراز شرایط عمومی سن، معدل،جنسیت و بومی بودن معاف می باشند.
تذکر ۳: کارمندان متقاضی تعدیل مدرک تحصیلی می‌توانند جهت کسب اطلاعات درخصوص ضوابط و قوانین تعدیل مدرک تحصیلی به امور اداری شرکت خود مراجعه نمایند.

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند واقع در استان مرکزی

ب) مراحل ثبت نام
۱- تکمیل فرم و پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط می‌بایست از تاریخ ۹۴/۱۱/۱۲ لغایت ۹۴/۱۱/۲۲ به سایت ثبت نام به نشانی اینترنتی www.ikorc.ir مراجعه و پس از ارائه اطلاعات درخواستی و واریز مبلغ ۲۰۰۰۰۰ (دویست هزار) ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و اخذ کد رهگیری اقدام نمایند.
تبصره ۱-۱: مدت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول نمودن آن به روز‌های پایانی خودداری نمایند.
تبصره ۲-۱: به ثبت نام‌‌‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
تبصره ۳-۱: متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
تذکر مهم: از داوطلبان گرامی خواهشمند است به منظور اجتناب از بروز مشکل عدم تطابق اطلاعات ثبت نامی با اطلاعات داوطلب، که در بسیاری از موارد منجر به غیر واجد شرایط شناخته شدن داوطلب خواهد شد پس از کسب آگاهی کامل از شرایط و ضوابط استخدام شخصاً اقدام به ثبت نام نمایند و از واگذاری این مهم به سایر افراد خانواده، دوستان، آشنایان، متصدیان کافی نت ها و غیره اکیداً خودداری نمایند.

۲- مدارک مورد نیاز
داوطلب در زمان ثبت نام بمنظور سهولت دسترسی به اطلاعات مورد نیازجهت تکمیل فرم ثبت نام، مدارک ذیل را آماده نماید:
– آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت از تحصیل مندرج در آگهی با قید مقطع، رشته، گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل مطابق با مفاد آگهی استخدام.
– کارت ملی
– شناسنامه
– کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
– مدارک دال بر ایثارگری(حسب مورد بر اساس هر یک از موارد ذکر شده در اجزاء ۱ و ۲ ذیل بند د)
– مدارک دال بر بومی بودنیا شاغل بودن به صورت قراردادی یا پیمانکاری یکی از شرکتهای تابعه وزارت نفت(حسب مورد بر اساس هر یک از موارد ذکر شده در جزء ۳ ذیل بند د)
– مدارک دال بر تایید امکان بهره‌‌‌مندی از امتیازات مربوط به سهمیه‌ها و اولویت‌های ویژه(حسب مورد بر اساس هر یک از موارد ذکر شده در جدول شماره ۳ جدول اولویت و امتیازات ویژه)
– مدارک دال بر استفاده از تبصره‌های ذیل اجزاء ۲ و ۳ بند الف.
– یک قطعه عکس اسکن شده ۴*۳
مشخصات فایل عکس ارسالی به شرح ذیل می‌باشد:
– عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد(عکس تمام رخ)
– عکس اسکن شده با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده ۱۵۰*۲۰۰ پیکسل باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید بیشتر از kb 200 باشد.
– حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
– اسکن عکس از روی کارت‌های شناسایی(کارت ملی و شناسنامه و …) قابل قبول نمی‌باشد.
– عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تذکرات مهم
– در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
– باتوجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون‌های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می‌کنند رخ داده است،‌تاکید می‌گردد چنانچه ثبت نام خود را در کافی نت‌ها انجام می‌دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی،‌ حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۳-دریافت کارت حضور در آزمون و زمان برگزاری آزمون کتبی
– داوطلبان لازم است جهت دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۹۴/۱۱/۲۷ لغایت ۹۴/۱۱/۲۸ به سایت ثبت‌نامwww.ikorc.ir مراجعه نمایند.
– آزمون استخدامی روز جمعه مورخ ۹۴/۱۱/۳۰ در استان مرکزی برگزار می‌شود. (داوطلبان باید یک ساعت قبل از شروع آزمون کتبی در محل برگزاری آزمون حضور یابند)
– ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون، درج خواهد گردید.

ج) مراحل استخدام، محتوای آزمون‌ها و ارزیابی
۱- از کلیه داوطلبان استخدام و همچنین معرفی شدگان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران، آزمون کتبی شامل دروس عمومی
(ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، کامپیوتر، هوش و توانمندی‌های ذهنی) و دروس تخصصی مرتبط با مقطع و رشته تحصیلی به عمل می‌آید. (با وزن چهل درصد برای دروس عمومی و شصت درصد برای دروس تخصصی)
تبصره ۱-۱: ضریب دروس زبان فارسی و زبان انگلیسی ۱ و هوش و توانمندی‌های ذهنی و کامپیوتر ۲ خواهد بود.
تبصره ۲-۱: مواد آزمون تخصصی به شرح جدول ذیل (جدول شماره ۲) می‌باشد.
۲-آزمون کتبی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست محاسبه می‌گردد.
۳-از داوطلبانی که در آزمون کتبی حد نصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب بالاترین امتیاز به میزان دو برابر، جهت انجام مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.
۴-مصاحبه در دو بخش فنی/ تخصصی و ارزیابی روانشناختی انجام می‌گیرد.
۵- نفرات انتخاب شده مرحله آزمون علمی (کتبی) بر اساس جمع امتیازات کسب شده در آن آزمون و مصاحبه و امتیازات ویژه (در صورت داشتن شرایط) به ترتیب اولویت از بالاترین امتیاز (با وزن هفتاد درصد برای آزمون کتبی و سی درصد برای مصاحبه)، در فهرست قبول شدگان سهمیه تخصیصی قرار می گیرند.
۶- به تعداد یک برابر ظرفیت مجوز استخدامی، افراد پذیرفته شده در مرحله آزمون کتبی و مصاحبه به همراه نمرات اخذ شده در هر مرحله به هسته گزینش ذیربط معرفی می شوند.
تبصره ۱-۶- در صورت مساوی بودن نمرات مکتسبه داوطلبان، ‌اولویت معرفی به گزینش به ترتیب با شاغلین قراردادی، بومی شهرستان و سپس بومی استان می باشد.
تبصره ۲-۶- در صورت عدم تایید افراد معرفی شده در فرآیند گزینش، نفرات ذخیره به ترتیب بالاترین امتیاز به گزینش معرفی خواهند شد.
۷- از داوطلبان انتخاب شده برای گزینش همزمان با انجام معاینات طب صنعتی،‌ آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر به عمل می‌آید. در‌صورت مثبت بودن قطعی تست اعتیاد به مواد مخدر، بقیه مراحل استخدام متوقف خواهد شد.
تبصره ۱-۷– در صورتی که تعدادی از افراد معرفی شده در مرحله طب صنعتی انتخاب نشوند،‌ به همان میزان از نفرات ذخیره معرفی می‌گردند.

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند واقع در استان مرکزی

جدول شماره (۲): مواد آزمون تخصصی

د) سهمیه‌ها و امتیازات ویژه
۱-بیست و پنج درصد(۲۵%) از مجوزاستخدام به “جانبازان و آزادگان فاقد شغل، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک سال و بالای یکسال اسارت” بومی استان مرکزی (حسب مفاد جزء ۳ ذیل بند د) و از طریق هماهنگی با اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران اختصاص دارد.
تبصره ۱-۱: به استناد تبصره (۲) قانون اصلاح بند “و” ماده( ۴۴ ) قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه بعدی آن،‌ در‌صورت معرفی خواهران و برادران شهدا از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران در قالب سهمیه استخدامی بیست و پنج درصد (۲۵%) علاوه بر الزام به شرکت در آزمون، کلیه مقررات مندرج در آگهی اعم از سن، معدل، جنسیت، مدرک تحصیلی و … برای آنان لازم الرعایه می باشد.
تبصره۲-۱: کلیه معرفی شدگان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره شده در جزء فوق (جزء ۱) می‌بایست در مصاحبه فنی/ تخصصی و روانشناختی شرکت نمایند.
۲- پنج (۵) درصد از سهمیه استخدام به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%)، فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت (از طریق شرکت در آزمون استخدامی) اختصاص دارد.
تبصره ۱-۲:اختصاص سهمیه به سایر داوطلبان پس از کسر سی درصد (۳۰%) سهمیه تخصیص داده شده به ایثارگران واجد شرایط (موضوع اجزاء ۱و ۲ ذیل بند د) محاسبه می‌گردد.
۳-افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند بومی تلقی و مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون می‌باشند:
الف) داوطلبی که متولد یکی از شهرهای استان مرکزی بوده و یا دیپلم خود را از یکی از شهرهای استان مرکزی دریافت کرده باشد.
ب) داوطلبی که شهرستان محل تولد خود یا همسر وی یکی از شهرهای استان مرکزی باشد.
تبصره ۱-۳ :ملاک عمل در خصوص شرایط بومی بودن،آخرین تقسیمات جغرافیایی کشوری می‌باشد.
۴- شاغلین فعلی قراردادی و پیمانکاری یکی از شرکت‌های تابعه وزارت نفت مستقر و ساکن یکی از شهرهای استان مرکزی نیز مجاز به شرکت در آزمون می‌باشند.
تبصره۱-۴: ارائه تعهد محضری مبنی بر حداقل ۱۰ سال خدمت در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند برای کلیه پذیرفته‌شدگان الزامی می‌باشد.
۵- افراد ذکر شده در جدول ذیل درصورت شرکت در آزمون استخدامی و کسب حدنصاب قبولی آزمون کتبی از امتیازات ویژه‌ای در مرحله آزمون کتبی یا مصاحبه (هر کدام به نفع داوطلب باشد) برخوردار خواهند شد:

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند واقع در استان مرکزی

جدول شماره (۳)-جدول امتیازات ویژه

تذکرات مهم
۱- صرفاَ داوطلبان با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده و مطابق با رشته و گرایش‌های مندرج در (جدول شماره ۱) مجاز به ثبت نام می‌باشند و داوطلبان دارای مدرک تحصیلی در سایر رشته‌ها و گرایش‌ها مجاز به ثبت نام نمی‌باشند.
۲-ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می‌باشد. ‌پس از تایید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد،‌لذا در تکمیل فرم ثبت نام در سامانه اینترنتی مربوطه دقت لازم معمول گردد.
۳- فارغ‌التحصیلان دارای مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی برای مقاطع تحصیلی پایین تر نخواهند بود. درصورت مشاهده به عنوان کتمان حقیقت تلقی خواهد شد و از ادامه روند استخدام آنان در هر مرحله‌ای که باشد جلوگیری به عمل خواهد آمد.
۴- تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان و پایان خدمت وظیفه عمومی و معافیت دائم و محاسبه سن داوطلبان، روز برگزاری آزمون می‌باشد. چنانچه تاریخ فارغ‌التحصیلی، پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم داوطلبان بعد از تاریخ مذکور باشد مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی نخواهند بود و درصورت موفقیت در آزمون استخدامی موضوع استخدام ایشان منتفی خواهد شد.
۵- چنانچه در هر مرحله ای از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در آگهی استخدامی باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان منتفی خواهد شد. بنابراین لازم است اطلاعات
داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۶-عدم حضور داوطلب در هر یک از مراحل آزمون کتبی، مصاحبه و تشریفات استخدام و دوره کارآموزی در موعد زمانی مقرر (حسب مورد) به منزله انصراف محسوب می‌گردد و هیچ گونه حق استخدامی برای داوطلب ایجاد نمی‌کند.
۷- چنانچه در هر یک از مراحل استخدام، موضوع جذب و بکارگیری داوطلبین به صلاحدید شرکت منتفی گردد افراد حق هیچگونه اعتراض و شکایتی نخواهند داشت و در روز برگزاری آزمون نیز تعهد نامه‌ای به این منظور از متقاضیان اخذ و با ثبت اثر انگشت به امضاء داوطلب خواهد رسید.
۸- درصورت واگذاری شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند به بخش غیردولتی استخدام و نحوه بکارگیری افراد از تاریخ واگذاری، تابع ضوابط و مقررات شرکت‌های غیردولتی خواهد بود.

 

سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند واقع در استان مرکزی

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده آگهی استخدام در سایت پتروشیمی شازند اینجا کلیک نمایی

 

سایر عناوین این مطلب:

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *