استفاده از ابزارهای نوین در موسسه ثامن

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،محمدابراهیم پورزرندی در جمع اعضا هیئت‌مدیره شرکت ثامن سازه عرش بابیان انتظارات موسسه ثامن از شرکت‌های زیرمجموعه اظهار داشت: ارزش‌آفرینی سودآوری و اجرای مأموریت‌های موسسه در راستای افزایش درآمد و کنترل هزینه‌ها در اولویت کاری مجموعه به عنوان یک بنگاه اقتصادی قرار گیرد.
وی از تشکیل کمیته‌ای به‌منظور انتخاب پروژه‌های شرکت ثامن سازه عرش و نحوی فعالیت آن خبر داد و گفت: ترکیب پروژه‌های شرکت ثامن سازه عرش قابل‌قبول است و باید دراین‌بین مدیریت بهره‌وری را در بعدهای مختلف مدنظر باشد.
پورزرندی افزود: با توجه به اینکه سهام موسسه پذیره نویسی شده، شرایط حساس‌تر از قبل است و واحدهای نظارتی همچون بانک مرکزی و سازمان بورس به‌صورت جدی فعالیت‌های ثامن را ارزیابی می‌کنند، لذا ضروری است به شرایط فعلی موسسه و شرکت توجه ویژه‌ای شود.
وی گفت: شرکت ثامن سازه عرش دارای ظرفیت مناسبی است و با توانمندی که مجموعه دارد می‌تواند برندی برای موسسه اعتباری ثامن باشد و باید از این ظرفیت به بهترین شکل ممکن استفاده کرد ، حتی امکان عرضه سهام این شرکت در بازار سرمایه وجود دارد.
مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن با اعلام اینکه بر اساس قوانین بانک مرکزی نباید وابستگی مالی شرکت در خصوص تسهیلات، تنها به موسسه ثامن باشد افزود: شرایط حال حاضر امروز شرکت‌ها باید به شکلی باشد که تمامی جوانب سود و زیان آن محاسبه شود تا بتوان انتظاراتی را که سهامداران دارند را محقق ساخت و پتانسیل های تامین مالی خارج از موسسه هم باید کمک گرفت تا به نتیجه‌ای بهتر رسید.
مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن درپایان تاکید کرد: فعال ساری پروژه های متوقف شده، تکمیل پروژه های نیمه کاره در اسرع وقت صورت گیرد تا از اتلاف منابع جلوگیری شود.
مدیرعامل شرکت ثامن سازه عرش با تشریح فعالیت‌های صورت گرفته گفت: تمام پروژه‌های این شرکت رشد خوبی داشته و نمودارهای رشد پروژه‌ها نشان‌دهنده میزان پیشرفت آنها در مدت‌زمانی است که شروع‌شده است.
امیرعباس هاشمی با شاره به برخی  موانع و مشکلات صنعت ساختمان افزود : با تجه به ظرفیت های فنی و کارشناسی ثامن سازه عرش می تواند به عنوان بازوی اجرایی و کارشناسی درحوزه ساختمان ایفای نقش کند.
مدیرعامل ثامن سازه عرش در پایان پیشنهاد کرد: برای افزایش توان مالی شرکت سرمایه این شرکت از محل مطالبات و سود انباشته افزایش یابد تا گام نخست برای پذیرش در بازار سرمایه برداشته شود.

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *