امنیت بانکداری الکترونیک مرهون تلاش مجموعه هایی همچون گروه ملی انفورماتیک است

رییس کل بانک مرکزی اقدامات انجام شده در حوزه بانکداری الکترونیک را موجب افزایش ارایه خدمت به مردم در مبادلات روزمره ایشان و امنیت در نظام بانکی و تمام کشور خواند و گفت: انجام مناسب و مطلوب عملیات بانکداری الکترونیک موجب اطمینان بخشی به مردم و نشانه امنیت این حوزه در کشور است و قطعاً این مهم مرهون فعالیت مجموعه هایی همچون گروه ملی انفورماتیک است.

وی نیروی انسانی را سرمایه اصلی گروه ملی انفورماتیک خواند و گفت:  نیروی انسانی مجرب، سرمایه ای است که باید در حفظ و به کارگیری تجربیات ارزشمند آنها کوشید. به ویژه اینکه مجموعه‌هایی همچون گروه ملی انفورماتیک که کار آنها ارایه خدمات مهم و تاثیرگذار به عموم مردم است؛ باید ارتقای انگیزه نیروهای انسانی ماهر خود را دنبال کرده و در جلب و جذب نیروهای کارآمد و نخبه تلاش کنند.

رییس شورای پول و اعتبار فعالیت گروهی، منسجم، همسو و روبه جلو را از خصیصه­ های یک مجموعه پیشرو دانست و گفت: فعالیت گروهی موفق در هر نظامی هم افزایی و پیشرفت روزافزون را سبب شده و  و بر کیفیت انجام امور اثر اصلی و اساسی دارد. 

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اهمیت امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به عموم در حوزه بانکداری الکترونیک افزود: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به آحاد جامعه امری ارزشمند و راهکاری موثر برای پیشگیری از خطرات احتمالی است، لذا اقتضا دارد با تهیه پیام های هشدارآمیز در زمینه بانکداری الکترونیک و پخش آن از رسانه های ارتباط جمعی، افزایش سطح آگاهی مردم در برخورد با خطرات و مشکلات احتمالی در حوزه بانکداری الکترونیک را افزایش داد. 

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک: گروه ملی انفورماتیک به لحاظ حجم و نوع ارایه خدمات در کشور و خاورمیانه بی نظیر است

مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک، گروه ملی انفورماتیک را به لحاظ حجم و نوع ارایه خدمات در کشور و خاورمیانه بی نظیر خواند و گفت: برای شکل گیری این مجموعه عظیم و بی نظیر، زحمات بسیاری کشیده شده است و قطعاً مجموعه فعلی حاصل تلاش های گروهی انجام شده از گذشته تاکنون است. این مجموعه با وجود تمام محدودیت های بین المللی کوشیده، بهترین خدمات را راهبری و مدیریت و به آحاد جامعه ارایه کند. 
 

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *