بازدید مدیران بانک ایران زمین از مناطق زلزله زده غرب کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، درپی جانباختن تعدادی از هموطنان در حادثه زمین لرزه استان‌های غرب کشور، محمد رضا ادبی معاون عملیات بانکی و مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استان‌های بانک ایران زمین در سفری به این استان‌ها پیام تسلیت مدیرعامل و هیات مدیره این بانک را به هموطنان استان‌های کرمانشاه و ایلام و کردستان رساندند.

در این بازدید، ادبی معاون عملیات بانکی در دیدار با مدیر منطقه‌ای و همکاران اظهار کرد: بنده حامل پیام تسلیت تمامی همکاران ایران زمین خصوصا مدیر عامل و مدیران ارشد بانک به عزیزان داغدار کرمانشاهی هستم.

وی افزود: طی بازدیدی که از شهرهای زلزله زده داشتیم،  با صحنه‌های بسیار دلخراشی روبرو شدیم که البته همیاری مردم همیشه در صحنه ایران زمین در رساندن کمک‌های مردمی به مناطق حادثه دیده قابل تحسین بود.

ادبی در این دیدار به تمامی واحدهای صف و ستاد در مناطق حادثه دیده توصیه کرد باتمام توان در خدمت رسانی به همشهریان خود تلاش کنند.

معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین در این سفر ضمن بازدید از کلیه شعب مناطق غرب کشور گفت: باتوجه به محرومیت منطقه و به منظور بهبود وضعیت اقتصادی مشتریان شعب به کلیه واحدها توصیه می شود با تسهیل در پرداخت تسهیلات به رشد اشتغال زایی و تقویت بنیه اقتصادی منطقه کمک کنند.

لازم به ذکر است اولین محموله کمک‌های بانک ایران زمین از امروز در مناطق حادثه دیده توزیع خواهد شد، که اخبار آن متعاقبا اعلام می‌شود.

همچنین گروهی از همکاران و پرسنل غرب بانک ایران زمین نیز در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی و انسانی خود و با توجه به شناختی که از منطقه داشتند، از اولین ساعات حادثه در محل حاضر و به هموطنان حادثه دیده یاری رساندند.

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *