بازدید مدیرعامل پست بانک از مناطق زلزله زده

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)، وی در این بازدید ضمن بیان مطلب فوق با تماس تلفنی با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به تشریح خدمت رسانی شعب و باجه های خدمات بانکی و همچنین خودپردازهای سیار در مناطق زلزله زده پرداخت که طی آن بازوند از خدمات این بانک و تسریع در انجام عملیات های بانکی هموطنان آسیب دیده قدر دانی نمود.
فرحی در ادامه از شعب خسارات دیده استان بازدید و ضمن همدردی با همکاران آسیب دیده، از تلاش شبانه‌روزی آنان در خدمات رسانی به مناطق زلزله زده تقدیر کرد.
وی عنوان کرد: پست بانک ایران درراستای ایفای مسئولیت‌اجتماعی و تسهیل امور هموطنان، شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۰۰۰۰۰۶۳۳۳ پست‌بانک‌ایران به نام جمعیت هلال‌احمر را برای دریافت کمک‌های نقدی مشتریان و مردم نوع دوست به حادثه دیده گان این فاجعه تلخ اختصاص داده است.
مدیرعامل بانک در پایان با اشاره به کمک های اهدائی کارکنان از سراسر کشور برای زلزله زدگان غرب کشور افزود: خانواده بزرگ پست بانک ایران در اقدامی خداپسندانه و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود یک روز حقوقشان را برای کمک به حادثه دیده گان در مناطق غرب کشور نیز اختصاص داده اند.
گفتنی است: فرحی در این بازدید با شهریار بهنیا مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه دیدار نمود که طی آن بهنیا از استقرا خودپردازهای سیار این بانک در مناطق زلزله زده و تامین رفاه حادثه دیده گان قدردانی نمود.
 

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *