جزئیات خدمات شرکت بیمه رازی به باشگاه تراكتورسازي تشریح شد

به گزارش ریسک نیوز، مظلومی با تمجید از تفکر اقتصادی مدیران باشگاه تراکتورسازی گفت: اقدام باشگاه در خصوص عقد قرارداد با شرکت بیمه رازی نشان از تدبیر و درایت بالای مدیران در شناخت از دنیای حرفه ای فوتبال است. کاری که تاکنون هیچ یک از باشگاه های کشور توجهی به این پتانسیل عظیم نداشتند و باشگاه تراکتورسازی به نوعی طلایه دار تعامل با شرکت ها و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور شده است که آینده این باشگاه را تامین خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه رازی افزود: افتخار می کنم که یکی از طرفداران پروپا قرص تراکتورسازی هستم و شرکت بیمه رازی با تمام وجود در اختیار باشگاه تراکتورسازی است و همه تلاش خود را بکار خواهد بست تا به این باشگاه بزرگ کمک کند.
 مظلومی گفت: طی قراردادی که با این باشگاه منعقد شده، موظف هستیم تا ضمن اعمال تخفیف در صدور بیمه نامه برای هواداران، صنایع، تولیدی ها، بنگاه های اقتصادی و همه کسانی که از این تیم حمایت می کنند، درصدی از قراردادها را هم به حساب باشگاه واریز کنیم و این می تواند یک منبع درآمد کم نظیر و پایدار برای باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی باشد.

وی تصریح کرد: قرارداد ما شامل بیمه‌های خودرو، آتش‌سوزی، بیمه درمان، بیمه عمر و... می‌شود که ما این آمادگی راداریم و شرایطی ایجاد کردیم که هواداران تراکتورسازی را بیمه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این کار در پرداخت حق بیمه‌ها هم ادامه خواهد داشت و با پرداخت حق بیمه قسمتی از آن به باشگاه تراکتورسازی تعلق خواهد گرفت.

مدیرعامل بیمه رازی کشور خاطرنشان کرد: با شروع این طرح استقبال خوبی از آن شده است که امیدواریم در ادامه هم این‌چنین باشد.

مظلومی در خاتمه گفت: بیمه رازی یکی از بهترین شرکت های بیمه‌ ای در کشور است که در اتحادیه اروپا هم ثبت‌شده است و همراهی این بیمه با تیم بزرگ تراکتورسازی آینده هر دو طرف را خوب رقم خواهد زد.

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *