دنده عقب خودرویی‌ها در بورس

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،سهام گروه خودرو‌سازی سایپا تعداد سهم در معامله شده در ابتدای هفته یک هزار ۹۳۴ بوده که این رقم در پایان هفته با کاهش روبرو شده و به یک هزار و ۶۶۶ رسیده است و در ادامه نیز حجم سهام این گروه از ۲۷ میلیون و ۹۱ سهم در پایان به ۲۶ میلیون و ۳۰۴ سهم کاهش یافته است.
به گزارش میزان، درصد تغییر قیمت سهام این گروه در بازار در ابتدای هفته با کاهش ۱٫۱۵ درصدی مواجه بوده و با ادامه این روند در پایان هفته به کاهش ۰٫۹۶ درصدی رسیده است.

ایران خودرو (خودرو)
ایران خودرو در ابتدای هفته ۹۱۶ سهم بوده که این رقم در پایان با افزایش به یک هزار و ۳۲۱ سهم رسیده است و حجم ۱۰ میلیون ۵ سهم در ابتدای هفته با افزایش به ۱۵ میلیون و ۹۹ سهم رسیده است.
در ابتدای هفته این سهم با کاهش ۱٫۷۹ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته ادامه پیدا کرد و به ۲٫۶۴ درصد کاهش رسید.

زامیاد (خزامیا)
گروه زامیاد در ابتدای هفته تعداد ۶۶۰ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در انتهای هفته به یک هزار و ۱۰۳ سهم افزایش یافته است و حجم معاملات در این گروه با ۱۰ میلیون و ۶۰۳ سهم به ۱۶ میلیون و ۵۰۹ سهم در پایان هفته افزایش یافته است.
در ابتدای هفته این سهم کاهش ۱٫۶ درصدی داشته و در پایان هفته کاهش ۰٫۵۱ درصدی رسیده است.

پارس خودرو (خساپا)
گروه سهام پارس خودرو ۴۵۹ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته به ۷۳۴ نوبت رسیده است و حجم معاملات این گروه از ۵ میلیون ۸۱۲ سهم در ابتدای هفته به ۸ میلیون ۲۴۷ سهم رسیده که رشد را تجربه کرده است.
در ابتدای هفته این سهم با کاهش ۱٫۰۸ درصد نسبت به هفته گذشته روبرو شده که این روند در پایان هفته به رشد ۱٫۲۵ درصدی رسیده است.

سایپا دیزل (خکاوه)
گروه سهام سایپا دیزل در ابتدای هفته تعداد ۳۴۹ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته به ۷۱۳ نوبت رسیده است و حجم معاملات این گروه از رقم ۲ میلیون و ۸۳۱ سهم در ابتدای هفته به ۶ میلیون و ۸۸۴ سهم در پایان هفته رشد یافته است.
همچنین درصد تغییرات این گروه ابتدای هفته با کاهش ۰٫۹۲ درصدی همراه بوده که این تغییرات در پایان هفته نیز ادامه داشته و به ۱٫۸۶ درصد کاهش رسیده است.

گروه بهمن (خبهمن)
گروه سهام بهمن در ابتدای هفته تعداد ۱۰۶ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته به ۱۳۱ نوبت رسیده است و حجم معاملات این گروه از رقم یک میلیون سهم در ابتدای هفته در پایان با کاهش روبه رو بوده است.
همچنین درصد تغییرات این گروه ابتدای هفته با کاهش ۰٫۰۸ درصدی همراه بوده که این تغییرات در پایان هفته به ۱٫۴۱ درصد رشد رسیده است.

ایران خودرو دیزل(خاور)
گروه سهام ایران خودرو دیزل در ابتدای هفته تعداد ۲۹۰ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته ۷۴۷ نوبت رسیده است و حجم معاملات این گروه از رقم ۲ میلیون و ۸۵۱ سهم در ابتدای هفته به ۱۱ میلیون و ۶۰۷ سهم در پایان هفته افزایش یافته است.
همچنین درصد تغییرات این گروه ابتدای هفته با کاهش ۳٫۶۴ درصدی همراه بوده که این تغییرات در پایان هفته به ۲٫۵۶ درصد کاهش رسیده است.
گزارش ها حاکی از این است که روند ۷ گروه خودرویی در اواخر شهریور ماه با توجه به روند مثبت شاخص در هفته جاری با شیب ملایم همراه بوده و در پایان هفته سهام مجددا با ریزش روبه رو شده است.

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *