شاخص بورس تهران مثبت شد

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،امروز شاخص کل با معیار هم‌وزن ۲۰ واحد کاهش یافته و به رقم ۱۷ هزار و ۹۰ واحد رسید. ارزش روز بازار امروز بیش از ۳۲۷ هزار میلیارد تومان شده است.
امروز معامله‌گران بورسی بیش از یک میلیارد برگه بهادار در قالب ۱۰۵ هزار نوبت معامله و به ارزش ۳۱۲ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
امروز شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی ۳۰ واحد رشد کرده و به ۲۷ هزار و ۲۴۵ واحد رسید. شاخص قیمت با معیار هم‌وزنی ۱۶ واحد عقب نشست و در نقطه ۱۳ هزار و ۴۴۲ واحد ایستاد.
شاخص آزاد شناور با ۶۳ واحد افزایش به ۸۶ هزار و ۷۵۷ واحد رسید. شاخص بازار اول با ۳۶ واحد کاهش به ۵۴ هزار و ۹۴۹ واحد و شاخص بازار دوم بورس با ۷۳۹ واحد افزایش به ۱۷۱ هزار و ۱۸۹ واحد رسید.
امروز نمادهای شپنا، فارس، شبندر، شتران، آپ، خپارس در تقویت شاخص و نماد اخابر در کاهش شاخص موثر بودند.
امروز نمادهای پربیننده بورس شامل وبملت، خساپا، شپلی، فاراک، خپارس، خودرو، وساپا بوده‌اند.
به نوشته فارس، امروز در فرابورس ایران نیز شاخص کل بازار با ۲ واحد عقب‌گرد به ۹۰۶ واحد رسید و ا رزش روز بازار اول و دوم فرابورس به بیش از ۵۶ هزار میلیارد تومان رسید.
امروز معامله‌گران فرابورسی بیش از ۸۱۰ میلیون ورقه بهادار به ارزش ۳۰۸ میلیارد تومان و در ۶۸ هزار نوبت معامله داد و ستد کردند.
نمادهای پربیننده فرابورسی شامل سمگا، حریل، مفاخر، شتوکا، غشهداب، غگلپا، شاوان بودند.
امروز نمادهای میدکو، شاوان، زاگرس در تقویت فرابورس و نمادهای ذوب،‌ هرمز، مارون و دماوند در کاهش شاخص فرابورس اثرگذار بوده‌اند.

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *