صدور مجوز افزایش ۳۱ درصدی سرمایه بانک انصار/سرمایه انصار بیش هزار میلیارد تومان می‌شود

کد خبر : ۳۱۷۰۳
تاریخ انتشار : ۳۰ تیر ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک انصار با افزایش ۳۱٫۲۵ درصدی سرمایه خود، سرمایه‌اش را هزار و ۵۰ میلیارد تومان می‌رساند.

به گزارش بانک مردم، سازمان بورس با درخواست افزایش سرمایه بانک انصار از ۸۰۰ میلیارد تومان به ۱۰۵۰ میلیارد موافقت کرد. این افزایش سرمایه با انگیزه اصلاح ساختار مالی و بهبود نسبت کفایت سرمایه بانک انصار انجام می‌شود. در زیر اطلاعیه سازمان بورس را می‌خوانید:

موضوع: صدور مجوز افزایش سرمایه بانک انصار

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بانک انصار  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

همچنین مطابق مادۀ ۲۱ قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطّلاعاتی بوده و به منزلۀ تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نمی‌باشد.

انصار

Twitter
Google+
Facebook

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *