واگذاری آسیا ، البرز و دانا قطعی است

به گزارش ریسک نیوز،کرباسیان در بیست و چهارمین همایش بیمه وتوسعه با بیان اینکه منابع مالی بیمه ها در ثبات بازار سرمایه نقش مهمی دارد ، گفت : صندوقهای بیمه می توانند از منایع مازاد خود در ثبات اقتصادی کمک کنند.

به گفته وی افتصاد امن هم نقش آن به بیمه بر می گردد سهم بیمه نقش موثری است  در راستای امیت در حوزه معادن ، نقت و گاز و پالابشگاهها حمل و نقل حوادث جاده ای و …

وی در ادامه  بر لزوم مدیریت ریسک توسط بیمه ها تاکید کرد و گفت : صنعت بیمه می تواند در حوزه مدیریت ریسک یک قدم جلوتر حرکت کندو قبل از پرداخت خسارت در راستای ایمنی و حفظ استانداردها گام بر دارد.

وی بر اهمیت بیمه زندگی اشاره کرد و گفت: متاسفانه سهم ما در بیمه زندگی اندک است در حالیکه در برنامه ششم این سهم باید افزایش یابد.

کرباسیان در ادامه به بیان خاطرات خود از گذشته در راستای پوشش بیمه ای پالابشکاهها و تاسیسات نفتی پرداخت .

وزیر اقتصاد تاکید کرد: امر خصوصی سازی در بیمه ها باید دنبال شود من شخصا معتقدم سه بیمه در اختیار دولت باید واگذار شود من به جد واگذاری این سه بیمه را دنبال می کنم.

وزیر افتصاد در خصوص ضرورت ارتباطات با خارحی ها  گفت : اخیرا با فرانسه مذاکراتی شد حتما باید به صورت جدی دنبال شود بخصوص در بیمه های اتکائی باید پوشش ها به خارج منتقل شود

وی عنوان کرد صندوق بیمه  حوادث همگانی به زودی تصویب و اجرا می شود.

کرباسبان توسعه سنهاب را از بیمه مرکزی خواستار شد تا در چارچوب دولت الکترونیک قرار گیرد.
وی در ادامه بر افزایش توانگری شرکتهای بیمه نیز تاکید کرد.
 

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *