وضعیت بیمه البرز در ميان صد شركت برتر ايران

وضعیت بیمه البرز در ميان صد شركت برتر ايران

براساس اعلام سازمان مديريت صنعتي ايران،‌ شركت بيمه البرز امسال نيز در ميان صد شركت برتر ايران قرار گرفت و با ۱۶ پله صعود نسبت به سال گذشته در رتبه ۶۳ قرار گرفت.

به گزارش ریسک نیوز از روابط عمومي بيمه البرز، اين شركت پيش از اين نيز طي چند سال گذشته در ميان ۱۰۰ شركت برتر كشور قرار داشت و بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی ایران، سال جاري نيز علاوه بر قرار گرفتن در ليست يكصد شركت برتر،‌ توانست رتبه دوم میزان فروش را در بین شرکت‌های بیمه خصوصی کسب کند.
این گزارش حاکی است شركت بيمه البرز با فروش ۱۹ هزار و ۶۹۰ ميليارد ريالي، پرشي ۱۶ پله اي داشت و رتبه خود را از ۷۹ به ۶۳ كاهش داد.

شركت بيمه البرز سال گذشته  نيز در ميان صد شركت برتر ايران قرار گرفت و با ۱۹ پله صعود نسبت به سال ماقبل آن در رتبه ۷۹ قرار گرفت.

بنا بر این گزارش، شرکت بیمه البرز طی سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ در مجموع توانسته است در میان یکصد شرکت برتر ۳۵ پله صعود کند و رتبه خود را از ۹۸ به ۶۳ برساند.
اين گزارش حاكي است ، سازمان مديريت صنعتي براي نوزدهمین سال متوالي ، فهرست شركت هاي برتر كشور را براساس سال مالي ۱۳۹۴ اعلام كرد . در ارزيابي شركت هاي بيمه، درآمد بيمه اي و درآمد حاصل از سرمايه گذاري ها به عنوان شاخص هاي مورد استفاده در نظر گرفته شده است كه بر اين اساس بيمه البرز براي چندمين سال ، در ليست صد شركت برتر كشور قرار گرفت .

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *