پیام مدیر عامل بانک مشترک ایران- ونزوئلا

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،در این پیام آمده است: فرا رسیدن ۵ بهمن ماه هشتمین سالروز تاسیس بانک مشترک ایران-ونزوئلا را به همه کارکنان گرامی، مشتریان گرانمایه و سهامداران ارجمند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امروز در حالی هشتمین سال تلاش و فعالیت مستمر بانک را جشن می‌گیریم که این بانک موفق شده که در بسیاری از شاخص‌های کلان، سرآمد و نخستین بانک مشترک با سرمایه یک کشور خارجی در اجرای چشم‌اندازها و مأموریت‌های خود موفق باشد و تلاش دارد با نمونه‌سازی این بانک، زمینه‌های گسترش بانک‌های مشترک در کشور را فراهم سازد، بی شک این مهم فراهم نمی‌شود مگر با همکاری و همدلی شما همکاران فرهیخته و سخت‌کوش.
این بانک علیرغم عمر اندک، با چابکی در صنعت بانکداری و با رویکردی بین‌المللی در حال پیشرفت و گسترش فعالیت‌های عملیاتی خود به تمام نقاط جهان است.
مفتخرم اعلام کنم در یکسال گذشته این بانک با تکمیل زنجیره حوزه خدمات بانکداری الکترونیک و افزایش روابط کارگزاری موفق شد تمامی خدمات مورد نیاز مشتریان گرامی خود را پوشش دهد و همواره در مسیر تعالی خود توجه به اصل مشتری‌مداری را سرلوحه امور خویش قرار داده است.
در خاتمه تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر همکاران عزیز را گرامی داشته و آرزوی موفقیت و سربلندی برای بانک را از خداوند متعال خواستارم.

 
 

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *