کسب مجوز انحصاری صدور "بیمه‌نامه حامی" توسط بیمه‌کوثر

به گزارش ریسک نیوز،با اعلام مدیرعامل بیمه‌کوثر؛ این پوشش در راستای اصل حمایت از حقوق شهروندی برای نخستین‌بار در ایران به‌وجود آمده است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی با بیان اینکه این بیمه‌نامه به‌منظور پیشگیری از وقوع مشکل‌های حقوقی و نیز حمایت از آحاد جامعه در زمینه حل‌‌وفصل مسایل حقوقی طراحی شده است، افزود: اقشار مختلف جامعه با پرداخت هزینه‌ای اندک می‌توانند از تمامی خدمات تحت‌پوشش این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند.

وی گسترش فرهنگ مراجعه به متخصص در امور حقوقی در سراسر کشور را ازجمله اهداف صدور این بیمه‌نامه برشمرد و خاطرنشان‌کرد: با بهره‌مندی از شبکه گسترده حقوقی و وکلای متخصص و مجرب بستر مناسب برای خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان را فراهم کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت ضمن دعوت از فعالان صنعت بیمه در بخش کارگزاری و فروش و نیز موسسه‌ها و نهادهای حقوقی علاقه‌مند به همکاری در این پروژه ملی، گفت: امیدواریم با خدمت‌رسانی مناسب به بیمه‌شدگان بتوانیم سهم کوچکی در حل مشکل‌های قضایی جامعه و ارتقای کیفیت رفاهی و معیشتی بیمه‌گذاران خود داشته و شاهد تحولی نو در صنعت بیمه کشور باشیم.

مجید مشعلچی‌فیروزآبادی در پایان از مدیرکل حقوقی و دفتر برنامه‌ریزی و توسعه بیمه مرکزی و نیز مدیر بیمه‌های حامی شرکت به‌منظور همکاری، ارایه رهنمودهای ارزشمند و تلاش‌های مستمر قدردانی کرد.

اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *